Smluvní podmínky

 

  Dle Vašeho přání Vám připravíme zkušební balíček v menším množství.

 

  DOPRAVCI:

  ČESKÁ POŠTA

  ZÁSILKOVNA a DPD přes Zásilkovnu...nově od 17.1.2017

 

  Zvolili jsme ČP z důvodu lepšího pokrytí na menších městech. Nově zavádíme Zásilkovnu a DPD , kde v určitém váhovém limitu je doprava   

  levnější. (zásilkovna do 5kg s obalem 58kč)

 Doprava je účtována dle skutečného ceníku ČP a ostatních dopravců. Dopravu volíme dle ceny a dostupnosti. Naším cílem je kvalitní doprava za 

 NÍZKÉ NÁKLADY pro zákazníka.

 V případě znovu zaslání nevyzvednuté zásilky Vám bude účtováno opětovně poštovné.

 

  NOVĚ zasíláme balíčky i na Slovensko přes Zásilkovnu, která má jediná přijatelné ceny.

 

 

  PLATBA:

  Platba předem 0kč

  Platba na účet firmy bankovním převodem na účet 221956970/0600 ...VS Vám bude přidělen. Platbu proveďte do 7 dní,po té bude objednávka

  stornována.

  Dobírka 48kč dle ceníku ČP 

  Dobírka u Zásilkovny 15kč, u DPD 26kč

 

  BALNÉ

  ZDARMA - nic nepřipočítáváme.

 

  DOBA DODÁNÍ

  Při zvolení DOBÍRKY bude zboží odesláno nejdéle do 8 dní, většinou však odesíláme 3 den od zaslání objednávky.

  U PLATBY PŘEDEM NA ÚČET odesíláme zboží po připsání platby.

 

  Při nákupu více druhů secondhandu nebo třídění na přání je třeba počítat s menší prodlevou...nelze odeslat do 2 dnů.

  Máte-li požadavky na dobu dodání, ptejte se na e-mailu:  sada1@seznam.cz

 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ

výdejní místo s EET účtenkou - prodejna AVENTE  ...móda s nápedem, ul.Litomyšská 268,Česká Třebová

nutné předem domluvit termín

 

 

MÍRY OBLEČENÍ a FOTO u zboží

Veškeré oblečení, které prodáváme je řádně měřeno z důvodů snažšího a kvalitního výběru pro zákazníky. Míry, dle použitého měřidla, můžou mít mírné odlišnosti...1-3cm na objemu. Děkujeme za pochopení.

Fotky můžou být přesvícené a může se stát, že odstín barvy nebude na 100% odpovídat. Pokud tam je rozdíl hodně velký, tak je na to v popisu upozorněno.

 

 

 Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení:

Kupující zasláním objednávky potvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami prodávajícího. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito Obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

Po vyplnění objednávky Vám přijde potvrzující e-mail zhruba do 5 minut. Pokud se tak nestane, je možné, že byl špatně zadán e-mail. V tomto případě nás můžete kontaktovat pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE nebo na e-mailu : sada1@seznam.cz . Na e-maily odpovídáme každý den.

 

V případě nepřevzetí dobírky se kupující zavazuje, k zaplacení vzniklých nákladů. To znamená skutečného poštovného, které je uvedené na podacím lístku.

Dále mu po NEzaplacení bude zaslána poukázka s připočtenými náklady na její vyhotovení a zaslání. Dalším krokem, případ je postoupen právnímu oddělení a vymahačské agentuře.

 

 Secondhandové zboží je chemicky ošetřeno. Přesto je to pořád použité zboží, které je nutné přeprat z hygienických důvodů.

 

 

 Reklamační řád:

  V případě, že objevíte na zakoupeném outletovém zboží vadu, máte právo na reklamaci, o které nás musíte do 24h od převzetí zásilky informovat 

  prostřednictvím telefonu nebo emailu, na pozdější reklamace nebudeme brát zřetel. Po dohodě reklamované zboží můžete zaslat do 7dnů včetně veškerého

  příslušenství, faktury a průvodního dopisu se stručným popisem vady zboží do 7 dní  :

  Kontaktní e-mail: sada1@seznam.cz

  O průběhu reklamačního řízení budete informováni e-mailem, nebo telefonicky. Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30 dnů, dle zákona.

  Reklamace se nevztahuje na second hand a zboží customer return a defect! Každý balík má jiné složení obsahu a nelze ovlivnit.

  Reklamované nebo vrácené zboží ve lhůtě 7 dnů NEZASÍLEJTE DOBÍRKOU.Postupujte dle pokynů v e-mailu,při komunikaci.

Reklamace

  1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu a právním řádem platným v ČR.
  2. Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu, neporušeném obalu a s veškerým příslušenstvím.
  3. Zboží na reklamaci posílejte dobře zabalené.Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky.

Odstoupení od kupní smlouvy u kusového Outletu

  1. Konečný spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající nejpozději do 14 dnů zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za předem dohodnutým způsobem. FORMULÁŘ na Odsoupení od KUPNÍ SMLOUVY najde níže.Vyplňte jej a odešlete.Vyčkejte na odpověď a pokyny prodejce!!!
  2. KONTAKTUJTE NÁS PŘED ODESLÁNÍM ZPĚT(pomocí FORMULÁŘE viz. níže). KORESPONDENČNÍ ADRESA pro zasílání zásilek:   Jan Enoch (obchod),AVENTE ...móda s nápadem, ul. Litomyšlská 268,  56002 Česká Třebová, Tel.: 603 359001   ...PROSÍME,DODRŽUJTE PŘESNÉ ZNĚNÍ ADRESY A NIC NEDOPISUJTE, balíčky pak nedojdou nebo nám je nechtěji na poště vydat!!! NEZASÍLEJTE na dobírku nebo obyčejně! Vždy je NUTNÉ zaslat doporučeně,aby byl balíček pojištěný proti ztrátě a šel dohledat.

  3. O ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY nás kontaktujte pomocí FORMULÁŘE, v den převzetí zásilky, na e-mailu sada1@seznam.cz. Uveďte číslo objednávky.

V případě, že kupující dle přechozích odstavců odstoupí od smlouvy, vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího za zboží do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí.
Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Kontrola zásilky:

  Po dodání balíčku od zaměstnance přepravní společnosti, máte právo si balíček zkontrolovat, zda není mechanicky poškozen. V případě poškození máte právo

  balíček nepřevzít a uplatnit u přepravce reklamaci, o které nás informujte. Zaměstnanec je povinnen zásilku složit za první uzamykatelné dveře.

 Ochrana osobních dat:

  Osobní data (jako například jméno, adresa, telefon, e-mail, popř. IČO, DIČ apod.), která jsou součástí objednávky, nebo nám byla sdělena během registrace

  nového zákazníka, jsou provozovatelem SECONDHAD-VELKOOBCHOD považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Údaje o zákaznících zásadně

  nebudou sdělovány třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky (přepravci, banky apod.), a to pouze v nutném rozsahu.

 Kupní smlouvu lze e-mailem zrušit do 24h., pokud již nebylo odesláno.

  Nákupem souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami a zavazujete se v případě nepřevzetí zboží na DOBÍRKU  

  uhradit vzniklou škodu na dopravě.

 

 Ochrana osobních údajů

 

 Prohlášení o ochraně osobních údajů

 "Avente ...móda s nápadem" neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu, kromě případů, kdy osoba sama poskytne naší firmě tato data dobrovolně. Taková to data mohou být získána v případě, kdy se osoba dobrovolně zaregistruje za účelem využívání našich služeb, účastní se průzkumů, účastní se hlasování atd.

 Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou předány, ani prodány třetí straně.

 

FORMULÁŘ pro odstoupení od kupní smlouvy pro kusový Outlet

Formulář odešlete před odesláním zásilky a vyčkejte na odpověď a pokyny

Kontaktujte nás